Otwarcie wystawy i spotkanie Echa

miniaturkaDwa w jednym. Dlaczego by nie? Postanowiliśmy połączyc dwie imprezy: Otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród laureatom konkursu “Moje miejsce na Ziemi” oraz doroczne spotkanie redakcji Echa Złotoryi z czytelnikami i sponsorami.

Konkurs “Moje miejsce na Ziemi” odbył się na przełomie października i listopada ubiegłego roku. Jego organizatorem był Złotoryjski Klub Fotograficzny działający przy TMZZ, a patronem honorowym został pan Starosta Powiatu Złotoryjskiego Ryszard Raszkiewicz. Patronami medialnymi zaś byli: Zlotoryja.info i Echo Złotoryi. Wyniki oraz podsumowanie konkursu znajdują się na stronie ZKF →.

Punktem kulminacyjnym otwarcia wystawy było wręczenie nagród, którego dokonał w imieniu pana Starosty pan Jacek Grabowski.

Przemysław Bartkiewicz - zdobywca I nagrody, odbiera trofeum.
Przemysław Bartkiewicz - zdobywca I nagrody, odbiera trofeum.

Licznie zgromadzeni goście mogli obejrzeć wszystkie biorące udział w konkursie prace i wyrazić własne zdanie na temat trafności wyboru dokonanego przez jury.

_DSC3626

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy → autorstwa Ryszarda Masłowskiego.

Druga część spotkania była poświęcona historii, teraźniejszości oraz przyszłosci Echa Złotoryi, którego 50 numer ukaże się już niebawem. W dyskusji wzięli udział pierwsi redaktorzy miesięcznika: Roman Gorzkowski, Krzysztof Maciejak, Jacek Tyc, Danuta Sosa, Rafał Trynkiewicz, Artur Stępień, Jerzy Zdyb. Obszerną relację ze spotkania zamieścimy w najbliższym wydaniu, natomiast kilka ciepłych słów na temat naszego pisma i samego spotkania umieścił na portalu Zlotoryja.net → pan Krzysztof Maciejak.